Warsztaty dronowe - Kraków, 29.01.2016

Warsztaty Dronowe wracają w październiku

Już w październiku wraca cykl Warsztatów Dronowych prowadzonych w największych miastach w Polsce przez Macieja Włodarczyka. Pierwsze warsztaty odbędą się za niecały miesiąc – 8 października w Gdyni.

Osoby, które jeszcze nie miały okazji zapoznać się z Warsztatami Dronowymi a tym bardziej w nich uczestniczyć, polecam zapoznanie się z relację z warsztatów, które odbyły się w styczniu tego roku w Krakowie. Są to zajęcia przeznaczone zarówno dla początkujących operatorów dronów bez świadectwa kwalifikacji UAVO, jak i dla operatorów doświadczonych, którzy chcą odświeżyć sobie wiedzę z zakresu prawa lotniczego i zasad lotów.

Czemu warto uczestniczyć w tych warsztatach?

Warsztaty prowadzone przez Macieja Włodarczyka to ogrom wiedzy z zakresu prawa i zasad lotów BSP. Wprawdzie zajęcia trwaja tylko jeden dzień, ale są tak rozplanowane by dotknąć wszystkich prawnych aspektów latania dronami, które mogą spotkać operatorów w Polsce. Maciej jest jedną z najbardziej kompetentnych osób w Polsce w dziedzinie prawa i zasad lotów dronami, na codzień sam ma wpływ na kształt polskiej przestrzeni powietrznej, posiada uprawnienia UAVO VLOS/BVLOS/INS.

Wszystko, czego dowiecie się na warsztatach jest wiedzą nie tylko teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. Już sama nazwa „Warsztatów” zdradza iż w ich skład wchodzą ćwiczenia praktyczne dla uczestników, oparte o mapy przestrzeni powietrznej, zgłaszanie zamiaru lotów do odpowiednich służb, uzyskiwanie informacji o aktywności struktur i wiele więcej.

Tej jesieni Warsztaty Dronowe odbywają się w następujących miastach:

  • 8.10.2017 – Gdynia
  • 15.10.2017 – Warszawa
  • 22.10.2017 – Kraków
  • 5.11.2017 – Wrocław
  • 12.11.2017 – Warszawa
  • 19.11.2017 – Poznań
  • 3.12.2017 – Kraków lub Rzeszów
  • 10.12.2017 – Łódź lub Warszawa

Rezerwacji miejsca na konkretne wydarzenie (miasto + datę) należy dokonać przez oficjalną stronę http://warsztatydronowe.pl/. Koszt  to 350zł brutto za osobę.

Leave a comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *