Czy drony DJI są dobre?

DJI to wspaniała marka. Jest to najbardziej popularny, a także najdroższy. Jeśli szukasz kupić swój pierwszy dron jako początkujący, będziesz chciał jeden z DJI, ponieważ zbudowali swoją reputację jako łatwy w użyciu i przyjazny dla użytkownika.

Robią wszystkie różne rodzaje dronów z różnych punktów cenowych, więc może być trudno wiedzieć, który z nich jest najlepszy dla Ciebie! Ale jeśli jesteś poważnie o uzyskanie w fotografii lotniczej lub filmowania (lub po prostu zabawy latania wokół), to warto wydać dodatkowe pieniądze na tej marki.

Jaki dron od DJI najlepszy do podróży?

Jeśli chcesz kupić przenośnego, łatwego do latania drona, to właśnie te polecamy.

DJI Mavic Pro

Jeśli szukasz drona, który jest wystarczająco kompaktowy, aby zmieścić się w plecaku, ale wystarczająco potężny, aby nagrywać wideo w 4K i robić zdjęcia 12MP, nie szukaj dalej niż Mavic Pro firmy DJI. Ma wszystkie dzwonki i gwizdki swoich większych kuzynów Phantom – w tym unikanie przeszkód – i składa się ładnie do celów podróży. Jedyna rzecz, która nam się nie podoba: Jego cena wynosi prawie 1000 dolarów (bez dodatkowych baterii). Jeśli to wydaje się strome, rozważ to: Możesz uzyskać drona DJI Spark (inna świetna opcja) za mniej niż połowę mniej pieniędzy (499 USD).

Dodaj komentarz