Czy warto kupić drona?

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić drona dla zabawy czy użyteczności, warto wziąć pod uwagę następujące kwestie:

  • Ile chcesz wydać?

Drony mogą być tak tanie jak 50 dolarów lub tak drogie jak dziesiątki tysięcy dolarów. Oczywiście, droższe drony są bardziej prawdopodobne, aby mieć lepsze kamery i wyższej jakości możliwości wideo niż tańsze. Ale jeśli nie dbasz o te rzeczy, to przez wszystkie środki przejdź do jednego z najtańszych dronów na Amazon!

  • Jaki rodzaj doświadczenia w lataniu chcesz?

Czy jesteś nowy w lataniu pilotów, takich jak drony i samochody RC? Jeśli tak, to może najlepiej nie zaczynać od drogiego modelu, który ma funkcje GPS, takie jak automatyczne starty i lądowania (choć te funkcje mogą naprawdę pomóc). Zamiast tego spróbuj coś podstawowego, jak ten z Holy Stone, który pochodzi w poniżej 40 dolarów, ale ma wiele pozytywnych opinii od szczęśliwych nabywców, którzy doceniają jego trwałość w katastrofach (nikt nie chce ich pierwsza lekcja latania drona zniszczone!).

Jak wybrać drona?

A więc chcesz kupić drona?

Świetnie!!! Wiele osób uważa, że drony są zabawne, ekscytujące i stanowią świetny sposób na uchwycenie oszałamiających zdjęć lotniczych i filmów.

Jeśli zamierzasz używać drona do fotografowania i filmowania, ważne jest, abyś zrozumiał różnicę między dronem zabawkowym a profesjonalnym.

Profesjonalny (lub hobbystyczny) quadcopter może kosztować setki dolarów, podczas gdy zabawkowe drony mogą kosztować tylko 20$ – 100$.

Dodaj komentarz